Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék egy pulóvert...

Hogyan tudnék egy pulóvert postára adni?

Figyelt kérdés
Belföldre szeretnék egy kb. fél kg-os pulcsit küldeni. Csomagként iszonyat drága. Hallottam valahol, hogy ajánlott levélként is fel lehet adni. Próbáltam megnézni a Magyar Posta honlapján, de nem találtam pontos leírást, hogy hogy is van ez. (valószínűleg én vagyok ügyetlen böngésző) Aki adott már fel hasonló dolgot kérem segítsen infóval! Az is érdekelne, hogy dobozba kell csomagolnom, vagy elég erősebb papírba becsomizni? Előre is köszi!
2009. jan. 6. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
Elég puha amit papírba akarsz csomagolni, biztos, hogy ki fog szakadni, úgyhogy azt nem ajánlom. Papírdoboz inkább, és nem hiszem, hogy olyan egetverően drága egy 0.5kg-os csomag feladása. Szerintem levélként a terjedelme miatt nem fogják fölvenni. Bármelyik postahivatalban megmondják mennyibe kerül és a szükséges csomagszállító nyomtatványt is megkapod ott.
2009. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! 2 kg-ig feladhatod levélként, csak ne legyen túl nagy. Pl. kisebb dobozba, vagy sima papírba is csomizhatod. És add fel elsőbbségi ajánlva. Köv. munkanap megkapják.

Üdv.

Egy postai dolgozó

2009. jan. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod.
2009. jan. 7. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!