Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért követnek ki instagrammon?

Miért követnek ki instagrammon?

Figyelt kérdés

Privát a fiókom, nem szoktam kirakni képeket posztba, de sztoriba szoktam posztolni.

Minek követ be valaki ha utána a semmiből ki is követ? Mi értelme ennek?

Ha mondjuk azután követ ki 1-2 ember hogy kirakok egy sztorit azt még megérteném, de annak mi értelme hogy random a semmiből követ ki?

Kevés követőm van, hogy lehetne több?

Próbáltam már nyilvános fiókkal is de akkor még kevesebb követőm lett...



júl. 8. 18:35
 1/6 Kedves Vezető ***** válasza:
39%
Kemény az élet..
júl. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
75%
hogy vagy fent?
júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha nem osztasz meg semmilyen érdemleges tartalmat úgy, hogy fent is maradjon, nyilván csak az ismerőseid fognak hosszú távon követni.
júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van kint highlightba egész sok tartalom, amit ugye több ideig látni
júl. 8. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pl. Időnként törölgetni szoktam az embereket. Egyrészt végignézem a követéseim ki az aki már nem követ ( és korábban ismertük egymást pl.) automatikusan törlöm én is, nem leszek senkinek sem a rajongója 😂Illetve törlöm azokat az embereket is akik régi/ távoli ismerősök és egyszerűen nem érdekel már mi van velük( hiába követnek engem). Ezen kívül törlöm néha az egyéb oldalakat/ influencereket/ külföldi hírességeket is akik szintén nem érdekelnek már. Simán lehet, hogy nála is ez az oka. Persze ha valaki sokat posztol könnyebb észrevenni és kikövetni valakit, de saját példámból kiindulva random is végig szoktam menni az embereken.
júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is szoktam azokat kikövetni aki engem már nem követ, ezt megértem
júl. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!