Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az, aki szingli és már egy...

Ki az, aki szingli és már egy jó ideje az/ sosem volt senkije?

Figyelt kérdés
Az van, hogy egy csomó jóképű férfit és szép nőt látok mégis tök magányosak egy csomóan. Ez miért lehet szerintetek?
júl. 7. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Én.

Lehet szimplán az illetők nem akarnak párkapcsolatot jelenleg, meg vannak nélküle.

júl. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én. Nincs szükségem senkire.

34F

júl. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez is érthető bizonyos szempontokból, főleg a mai világban ugye.
júl. 7. 23:12
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

En

De en ronda vagyok

júl. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én,de már hozzászoktam.Egész életembe párkapcsolat nélkül voltam hála a nagyszerű traumáknak,amit az ittas apám okozott kiskoromban

25F

júl. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem hozzá írni,hogy külsőre teljesen átlagosnak láttom magam.A környezettem is így ír le.Semmi kiemelkedő tuásjdonságom nincsen,csak egy kis súly felesleg...
júl. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Az van, hogy egy csomó jóképű férfit és szép nőt látok"


A külső egy genetikai adottság semmi köze a személyiséghez.

A magány szintén egy lelki dolog.


Ha lenne párkapcsolatom az egész életemet jelen formájában dobhatnám a kukába. És igen a külső miatt kerültem már kellemetlen helyzetbe pl mikor egy akkori munkatársam letámadott azzal, hogy öt idézve k...féljem meg.


Én elhiszem azt, hogy valakinek ez az álma. De én meg szeretem azt, hogy kizárólag én irányítom az életemet. (A munkát leszámítva mert valamiből pénzt kell csinálni.)


Azt csinálok a magánéletembe amit akarok és ez így is fog maradni.

júl. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Átlagosnál magasabb, jóképű, atléta testalkatú 27 éves srác vagyok. Általában idegenekkel való ismerkedésekben elhangzik a kérdés, hogy "van e valakim ?". A "nincs" válasznál kicsit megdöbbennek a "nem is akarok" nál pedig vannak akik lefagynak. Jelenleg nem akaor párkapcsolatban élni. Az életemnek több olyan területe van amit szeretnék helyrehozni, vagy elérni benne a kitűzött céljaimat amit sokkal egyszerűbben megtudok tenni, ha nincs mellettem senki. Másfelől sok csalódás ért a múltamban párkapcsolati téren. Ennek részben én vagyok az oka. Mind ezt belátva pedig nincs meg bennem az az érzés, hogy szeretnék valakivel lenni. Ha jön valaki akinél újra érezni fogok, hogy én ezt akarom akkor vállalom a felelősséget. De addig értelmét nem látom annak, hogy csak legyek valakivel.
júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!