Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Veszekedés közben mosolygok?

Veszekedés közben mosolygok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Többször is jelezték felém mások, hogy veszekedés közben mikor már nagyon elmérgesedik a helyzet elvileg elmosolyodom. Én ugyan nem vettem észre sosem,de volt már párszor, hogy valaki nekem akart ugrani emiatt, míg mások csak le pszichopatáztak ezért...


Nem igazán értem, hogy ez miért van és mint említettem én egyszer sem vettem ezt észre mikor csináltam csak akkor mikor már mások is jelezték.


Valaki esetleg tudja, hogy ez miért van? Közületek tapasztalt valaki hasonlót?


tegnapelőtt 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez olyan, hogy a gyászt is sokan másképp reagálják, gyászolják meg, dolgozzák fel.


Valakik pl nevetve sírnak szomorúan.

Velem is megesett már a sokadik temetésen. De volt pszichés vakságom is dédim temetésén. Azévben ő volt a 6. szerettem, akitől búcsúztam.

tegnapelőtt 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyfajta tudatalatti megélése lehet a frusztrációnak. Pl én is kaptam már röhögőgörcsöt egy olyan szituációban, ahol jól tudom, hogy nem szabadott volna (pl a főnököm jelenlétében összetörtem egy alkatrészt egy ipari gépben teszt során, mivel volt egy hiba a programban amit én írtam) és hibajelenség láttán elfogott a röhögés, nehezen tudtam kontrollálni. Ki kellett mennem lehiggadni egy cigi mellett, aztán persze megbeszéltük. Hozzátenném, hogy akkoriban több okból is nagyon stresszes voltam, gondolom ez így jött ki rajtam.
tegnapelőtt 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.


Most nagyon megnyugodtam, mert már kezdtem aggódni, hogy valami baj van velem, de akkor ezek szerint nem:D

tegnap 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!