Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A háromszög alakú ceruzák...

A háromszög alakú ceruzák kinek jók?

Figyelt kérdés
Szinte csak olyat lehet már kapni, gömbölyűben csak a régi fajták vannak. De nekem kényelmetlen azzal írni. Ennyire népszerű lenne ez a forma, mindenkinek ez kell?

júl. 3. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak háromszög, hanem többszög alakú is lehet, de valahogy ez engem sosem érdekelt, számomra mindegyikkel ugyanolyan írni. Ha mindenképp kör alakút szeretnél, keress online, vagy használj rotringot.
júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Illetve nem alakú, keresztmetszetű.
júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol élsz, nekem egyetlen egy háromszög keresztmetszetű ceruzám van, az összes többszögű vagy hengeres és rajz miatt elég sűrűn veszem őket.
júl. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem csak hatszögletü van, és boltban sem láttam soha mást.

Háromszögletűt gyártani macerásabb és gazdaságtalan.

júl. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van még azért elég sok formájú ceruza nem csak háromszög.
júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tartsd a kezedet ceruza nélkül, úgy mintha ceruzát fognál, majd fordítsd magad felé és nézd milyen formát vesz fel a három ujjad kereszteződése, ahol a ceruza lenne.


Háromszög alakú.


Az alap ceruza keresztmetszete pedig ennek a duplája: hatszög.


Nem véletlen.

júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!