Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így rendben...

SZOTYEE8 kérdése:

Szerintetek ez így rendben van? Közel egy év után ma elhagyhattam a baleseti intézményt de már most nagyon vágyom vissza a gyógytornászomhoz mert nagyon megkedveltem őt amiért úgy bánt velem ahogyan még soha senki sem.

Figyelt kérdés
Észre vette,hogy emberből vagyok és törődött velem. Több törődést kaptam tőle mint bárki mástól a lassan 38 évem alatt. Normális, hogy ezek után vissza vágyom hozzá?
júl. 3. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól írod: hazzá vágysz vissza, ő pedig a baleseti intézményben dolgozik. Ráadásul szimpatikus neked.

Remélem nem házas...

júl. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1/1 Az biztos, hogy párja van amit én tiszteletben is tartok de azt nem tudom, hogy házasok-e.
júl. 3. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagy az esélye annak, hogy idővel többet is akarsz majd tőle, mint törődést, pontosabban visszavágyódást hozzá (ez utóbbi meg is van). Ha szakítana a jelenlegivel, akkor határozottabban léphetsz feléje. A kapcsolatot megtarthatod, az most még nem bűn.
júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!