Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ez a Yettel SMS?

Mi ez a Yettel SMS?

Figyelt kérdés

Kedves előfizetőink!


Szeretnénk felhívni a figyelmed, hogy jelenlegi SIM kártyáddal és készülékeddel roaming során és bizonyos esetekben belföldön sem tudjuk biztosítani a hálózatra való csatlakozást, így a telefonálás és adatforgalmazás nem fog működni. Annak érdekében, hogy zavartalanul élvezhesd szolgáltatásainkat, keresd fel bármelyik Yettel üzletet, ahol kollégáink díjmentesen kicserélik a SIM kártyádat és új készüléket is vásárolhatsz. Az üzletek listáját itt találod: [link]

Üdv, a Yettel csapata


Küldi: 036202020038

Fogadott: 14:01:57 2024.06.07.



jún. 30. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Melyik szót nem érted?
jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ócskának számít a SIM-ed, ajánlott lecserélni újra.
jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Valami értelmes választ vártam. Azt szeretném tudni konkrétan mit takar ez sz SMS? Dobhatom el a jelenlegi SIM-et és készülékemet?

A Yettel kedves ügyfélszolgálata szerint azért jött ez a szerintük két külön SMS-be küldött üzenet (ami egy SMS volt), mert egy nagyobb frissítés ment végbe náluk. Így nem kaptam tőlük egyértelmű választ mit is akarnak ezzel az üzenettel, csak mellébeszélést meg annyit se a SIM-et, se a készüléket nem kell lecserélni.

Ha csak egy frissítés ment végbe náluk mi a fenének akarták az új készülékvásárlást meg az ingyenes SIM cserét ha utána meg ezzel jönnek?

júl. 1. 19:08
 4/6 KJUsul ***** válasza:

Nem vagyok egészen biztos benne, de azt hiszem a kártyát már nem kezeli rendesen a rendszerük. Nekem a Pannonos kártyám volt vagy 2011-g 2012-ig kb, akkor kaptam egy hasonló sms-t ha jól emlékszem, kaptam új kártyát ugyanazzal a telefonszámmal és ennyi.

Persze nyilván abban reménykednek, hogy a nyomógombos telefonodat lecseréled okosra, de nem hiszem, hogy mernének rá kötelezni. Habár amik manapság zajlanak ki tudja?

Érdemes bemenni az ügyfélszolgálatra, mintha cserélnéd a SIM-et és alaposan kikérdezni, hogy mi a lényege a frissítésnek és miért szükséges a kártyacsere.

Ezen kívül sok mindent nem tehetsz. Meg is tarthatod a régi kártyát, aztán meglátod mi lesz, lehet, hogy csak ijesztgetni akartak, hátha veszel új telefont is, meg kártyát is...


Hogy egyenes választ adjanak egy egyenes kérdésre? Nos elég kicsi a valószínűsége de hátha. Próbáld meg személyesen az ügyfélszolgálaton.

júl. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Azt válaszolták nem kell se SIM-et se készüléket cserélni. Csak akkor meg minek jött ez az SMS ami szerintük két külön SMS volt? Frissítésre hivatkoznak a 2 SMS-re ami ugye egy volt.
júl. 1. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:

"Azt válaszolták nem kell se SIM-et se készüléket cserélni"

Nem kötelező, nem kényszerít senki. Tehát nem KELL. Tetszik beszélni magyarul? Nem kell, de érdemes, mert amíg az ezerévest használod, előfordulhatnak technikai problémák (lásd az SMS-ben).


"Csak akkor meg minek jött ez az SMS"

Azért, hogy felhívják rá a figyelmedet, hogy ha nem cseréled le a SIM-et, akkor okozhat problémákat adott körülmények között. Meg azért is, mert ha meg nem szólnak, akkor is az ő anyjukat fogod szidni, hogy miért nem szóltak.


"ami szerintük két külön SMS volt?"

Az SMS technikailag még mindig maximum 160 karakter lehet, a te készüléked azonban össze tud fűzni több SMS-t, és úgy megjeleníteni, mintha az egy lenne.


"Azt szeretném tudni konkrétan mit takar ez sz SMS? Dobhatom el a jelenlegi SIM-et és készülékemet?"

"keresd fel bármelyik Yettel üzletet, ahol kollégáink díjmentesen kicserélik a SIM kártyádat és új készüléket is vásárolhatsz."

Te tényleg nem értesz magyarul? Nem felszólítás, nem kérés, nem utasítás. Lehetőség.

Persze kérdéses ezek után, hogy a fenti kifejezéseket megérted-e...

júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!