Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erről kinek mi a véleménye?

Erről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

A kérdésem a következő lenne

Van nekem egy olyan című könyvem,hogy arc olvasás mindenkinek. És a kérdésem és a véleményem az lenne, hogy mivel a könyvben arról van szó hogy milyen tulajdonságok jellemzik azt akinek kerek arca van vagy más alakú arca , feje , füle, orra hogy azok a személyiség jegyek kinél milyen tulajdonságot jelent. És én ezzel úgy vagyok, hogy hiába illik valakire egy arc leírás A külseje alapján hogyha azon az adott tulajdonságon tud változtatni vagy változik benne pl , , bizalom, ravasz, okos, türelmes, szociális kézségekkel rendelkezik meg ehhez hasonló hogy ti ezzel hogy vagytok?



#Ember usmeret
tegnapelőtt 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy áltudományos könyv, semmilyen alapja nincs a benne leírtaknak. Ahogy egy bolygó sem dönti el a sorsodat és mondja el, hogy milyen napod lesz vagy milyen személyiséged van.
tegnapelőtt 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A tudomány ezt már kb 100 ève megcáfolta.
tegnapelőtt 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ilyesmit hívják szaknyelven orbitális fasságnak.

Miért nem olvasod inkább a Micimackót? Sokkal több igazságot találsz benne...

tegnapelőtt 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!