Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eon áram feltöltős kártyás...

Eon áram feltöltős kártyás átváltoztatása Rendes áram szolgáltatásra lehetséges?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!

Nem tudom milyen besorolásba írni így így kérdezem.

Eon feltöltős kártyás áram szolgáltatás van jelenleg ott ahol albérletbe szeretnék költözni. A tulajjal beszéltem és szeretném rendes órás áramot bekotetni.

Valaki tudja hogy lehetséges ez és ha igen az mennyi időbe telik és kb mennyit kéne fizetni érte?

Hétfőn mennék be személyesen de addig is érdekelne hogy mire számítsak és hogy készüljek. Válaszokat előre is köszönöm.

További szép estét..:D



#áram #E.ON #feltöltőkártya #Rendes áram #Bekotetes
jún. 28. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem véletlenül van feltöltős óra. Vagy azért, mert korábban nem fizették a számlát és így van megamadályozva, hogy ismét tartozás legyen felhalmozva, vagy a tulaj elővigyázatos, nem akarja hogy ne fizesd a számlát.

Bár nem értem mi a gond, ígyis-úgyis fizetni kell, csak előre fizetsz és aztán használod. Nem lesz meglepetés, hogy magas a számla.

jún. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Havi számla ként jobb lenne mint minden nap azon aggódni hogy ha keveset töltesz ilyen melegben akkor felned kell hogy este nem lesz áram...

Meg nekem ez volt és van meg szokva.. A feltöltős nekem túl kínlódás

jún. 29. 00:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha napi szinten azon kell aggódnod, hogy keveset töltöttél fel, akkor láthatóan nincs elég pénzed nagy mennyiséget előre kifizetni. Akkor hogy fizetnéd ki a havi számlát, amivel 30 napot kell egyben és határidőre teljesíteni?

Amíg nem tudsz folyamatosan legalább 30 napi egyenleget kifizetni, semmi értelme a villanyórás elszámolásnak, mert azt sem fogod tudni.

jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!