Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megőrülök a hajamtól! Mit...

Megőrülök a hajamtól! Mit tudnék vele csinálni, hogy kicsit elviselhetőbb legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szóval az a helyzet, hogy sehogy sem bírom elviselni a hajam csak amikor szoros kontyba van fogva.

(Sajnos nem csak most nyáron hanem alapból is fennáll ez a probléma)


Egy"kis" háttér infó:


Lapockáig érő göndör hajam van, általában kiengedve vagy befonva hordom s alapból nem szokott zavarni, de amint hazaérek nagyon idegesítővé és irritálóvá válik s az első dolgom, hogy összefogom kontyba.

Régebben volt nagyon hosszú hajam akkor nem zavart annyira a dolog, de amióta levágattam vállig érőre majd visszanövesztettem picit azóta elképesztően zavar, gondoltam már arra hogy a fazon amire vágattam az lesz a ludas, de akármilyenre vágatom nem lesz jobb...


Pár hét múlva megyek fodrászhoz így most arra gondoltam, hogy újra meg próbálkozom a vállig érő hajjal hátha úgy kevésbé fog zavarni, de gondoltam megkérdezem, hogy mit tudnék vele kezdeni mert így kontyba fogva az amúgy is kerekfejemmel nagyon rosszul néz ki és elvileg roncsolja is rendesen...


Pár ismerősöm ajánlotta, hogy akkor nyirassam fel, de mivel nálam az egész hajam zavar nem csak hátul hanem úgy ahogy van az egész (és macerás visszanöveszteni ha nem jön be) így sajnos ez sem opció... kopaszat/fiús hajat pedig végképp nem szeretnék.


Próbálkoztam fonási technikákkal hajpántokkal ilyenekkel, de még így is csak a szoros konyt az aminél nem zavar...



Bocsánat,hogy kicsit hosszú lett csak ezeket a szempontokat fontosnak találtam leírni.


Előre is köszönöm a válaszokat:D


tegnapelőtt 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően miért viseled nehezen a hajad? MI az ami irritál benne? Nagyon meleged van? Vagy mi okozza ezt az irritációt?
tegnapelőtt 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az ahogy a bőröm-höz hozzáér s hogy érzem ahogy lelóg zavar, hogy hozzáér a hátamhoz/nyakamhoz, ha csak egy tincs is kilóg már minden bajom van tőle pedig ennyire nem hiszem hogy zavarnia kellene.


Főleg úgy, hogy házon kívül mindenhova kiengedett hajjal megyek s akkor egyáltalán nem zavar sőt épp az ellenkezője így tényleg nem értem mitől lehet...


(Bocsánat a túl sok szó ismétlésért, de nem tudtam máshogy megfogalmazni)

tegnapelőtt 00:53
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Akkor próbáld meg a vállig érőt tényleg. Az nem lóg le annyira talán otthon sem zavarna, de annyira vágasd le hogy össze tudd azért fogni.
tegnapelőtt 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!