Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barcson lehet valahol picike...

Barcson lehet valahol picike lakatot kapni?

Figyelt kérdés
Egy ismerős kislánynak készítek egy naplót úgy, hogy egy nagyon vastag, kemény borítójú noteszre horgolok plusz egy borítót, és arra kéne rá erősíteni egy lakatot, hogy a kislány be is tudja zárni. Mindenképpen valami picike lakat kéne, nagyon max 3 centis. Nem tudom, lehet-e kapni Barcson, nekem az van legközelebb. Ha lehet kapni, akkor valaki tudja, hogy melyik üzletben? Július 10-én lesz a kiscsaj szülinapja, addigra szeretném, ha teljesen kész lenne.

jún. 26. 22:08
 1/2 anonim válasza:

Írd be a google ba, tuti kidob egy ilyen üzletet.

Utána hívd fel őket és mond el nekik ezt:

"Egy ismerős kislánynak készítek egy naplót úgy, hogy egy nagyon vastag, kemény borítójú noteszre horgolok plusz egy borítót, és arra kéne rá erősíteni egy lakatot, hogy a kislány be is tudja zárni. Mindenképpen valami picike lakat kéne, nagyon max 3 centis." Elég pontosan megfogalmaztad sztem.

jún. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem találsz boltot, rendelj! Július 10-ig bőven belefér!

Ilyen mini lakatok szoktak a naplókon lenni:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!