Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy győzzem ezt le?

Hogy győzzem ezt le?

Figyelt kérdés

Nem merem fiúk kezét/ cuccait -pl toll stb.- megfogni, mert félek, hogy sperma van rajta. Főleg a laptopoktól és egyéb ilyen mindennap használatos dolgoktól félek.


Nagyon irracionális az egész, ugyanis tudom, hogy ennyi erővel buszon se lehetne megfogni a kapaszkodót, mégse tudom legyőzni ezt.


Randizok egy fiúval (még csak 2 alkalom) és szeretném megfogni a kezét, de nem merem. (Nyilvan tudom, hogy nincs rajta semmi, de valami régi traumából kialakulva ennyire nevetséges módon félek a spermáktól és attól, hogy pl. a kezükön van)


Ezt valahogy le lehet győzni?

Egyébként szépen kérnék mindenkit, hogy ne utálkozzon, ugyanis látom én is mennyire nevetséges ez, szóval nem kell pluszban ideírni, hogy “haha tényleg nevetséges”.


Sajnos teljesen komoly a kérdésem.



jún. 26. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:

A terhességtől van irreális félelmed, hogy csak a cucc érintésétől? Ez nem egy látatlan anyag, ami csak úgy észrevétlenül valaki kezén marad, és összefogdos vele mindent. Mert például akik nem mosnak kezet pisilés után, ők tényleg összefaszoznak mindent amihez nyúlnak, de az nem sperma.

Ha a teherbe eséstől félsz, attól jóval több feltétel és körülmény kell, mint hogy megérinted az anyagot.

jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fóbiákat pszichoterápia segítségével lehet leküzdeni, ergo fordulj pszichiáterhez. Ez évekig is eltarthat, de másképp elég valószínűtlen, hogy leküzdöd.
jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem ujjazod meg utana magad ge cis keztol nem fogsz teherbe esni
tegnapelőtt 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!