Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diplomás ápoló dolgozhat...

Diplomás ápoló dolgozhat iskolában védőnőként?

Figyelt kérdés

Diplomás ápoló vagyok és gyermekek vállalás után és egy kiszakadt gerincsérv miatt már nem maradok betegágy mellett. Ezért gondolkodom egészségfejlesztési területen és az ISKOLAI VÉDŐNŐ munkán.A településemen ahol lakom hamarosan elmegy nyugdíjba a védőnő, és ajánlották nekem, b

hogy pályázzam meg az állást. Az igazság az, hogy tanulni már nem nagyon lenne kapacitásom úgy érzem a pici gyerekeim mellett. Viszont nem tudom, hogy elég lehet e diplomás ápoló végzettség.

Igazából, ha valaki leirná mi a munka amit végezni kell iskolai vedőnőként azt nagyon megköszönöm. (gondolom szűrővizsgálatok, védőoltás intézése, előadások tartása, dokumentació) iskolai szünetekben is dolgoznak? Mindenkinek köszönöm a válaszát előre is!



jún. 25. 19:24
 1/5 anonim válasza:
Szia! Bocsi, hogy zavarlak, de szeretnék tanácsot kérni tőled, ha megengeded :) ?
jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Védőnőként csak is védőnői diplomával dolgozhatsz.
júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Próbáltam írni, de nem sikerült.

Köszönöm a másik választ is.

júl. 8. 10:20
 4/5 anonim válasza:
3 év alatt eltudod végezni, ha beszámíttatod a tárgyaidat. Levelező képzés is már van 1-2 év óta.
júl. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Helyedbe beülnék egy gyerekorvos mellé vagy egy vegyes praxisu orvos mellé. És elkezdeném levelezőn.
júl. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!