Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közel 20 évet voltam otthon a...

Közel 20 évet voltam otthon a gyerekekkel és nagy a luk az önélatrajzomban.Ezt mindenhol szóvá teszik.Hogyan írjam meg az önéletrajomat úgy hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Önéletrajz sokat voltam gyesen..

#Önéletrajz, profi kell #Kell a jó önéletrajz, lenne jó munka de így hogy írjam meg? #Segytség jól jönne #Angolul,németül, magyarul
jún. 25. 18:47
 1/7 A kérdező kommentje:
*bocs az elírásért..
jún. 25. 18:48
 2/7 anonim válasza:
51%
Az önéletrajzban maradhat a luk, az tökmindegy , ha felhívnak,és megkérdezik,hogy akkor mi volt, mondd azt, hogy a gyereket vitted,hoztad a sulihoz, hogy jó sok mindenben segítettél neki,több időt töltöttetek együtt,mint az átlag,stb.
jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szóvá teszik alatt azt érted, hogy rákérdeznek? Tegyenek úgy, mintha nem lenne ott?
jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

20 évet otthon gyerekekkel.Mind saját?

Előtte dolgoztál valamit? Közben valami otthonrol végezhetőt vagy másodállást?


Milyen munkát keresel?

Valoszinüleg gyári munkára majdnem tökmindegy

jún. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Beírod, hogy saját családi vállalkozásban dogloztál
jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
írj oda önfoglalkoztatást, részmunkaidőt, ilyesmi. Valamit csak csináltál. Csináltál valami képzést mostanában? Mert ha végzettség majd 20 év lyuk, akkor kizárt, hogy bármire is emlékezz a szakmádból.
jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már régen vissza mentem dolgozni de én ausztriában dolgozom és ja nem gyárban..És ott kérik hogy tételesen írjam le..Nem vagyok egy nagy önéletrajz író..Szóval köszi annak aki valós tanácsot adott.Bár egy profi hr-es tanácsa azért érdekelne mert magasabb pozicióhoz kellene..
jún. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!