Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » PB gázpalackból gáz szagot...

PB gázpalackból gáz szagot érzek szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Itthon raktuk fel a PB gázpalackot és nekem annyira gáz szag van valahol ott oldalt van egy ilyen hosszabb valami cső vagy mi ami a gáztűzhelyből jön ki és onnan érzem a gáz szagot, tegnap nézte aposom de mondta hogy ő is érzi és meg húzta ott ami szerinte nem.volf jó de én már csak érzem most is ahogy főztem. Nem dohányzunk de félek hogy be robban ha főzök vagy valami mérgezést kapunk a kislányal ajtó ablak az mindig nyitva van de akkor is. Szerintetek? Mi lehet a baj vagy csak már bennem van annyira a bennem.
jún. 25. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Felhívod szépen a gázszerelő szakembert, aki beüzemelte a gázt, és elmondod neki, hogy mit tapasztalsz, nézze meg.
jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szivacsit szappanozd be vedtegon és kend rá,ha enged látszódik.

Csak akkor robban ha telítődik úgyhogy nálad nem lesz semmi.

jún. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!