Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
férfi visszautasított és utána belájkolta a képemet.Vagy ez teljesen jelentéktelen?
jún. 23. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen viszonyban vagy azzal a férfival. Baráti? Közeli ismerős? Ha baráti akkor egyértelműen azért lájkolta a képedet mert barátok vagytok. A közeli ismerőseknél is szokás ez. De egy lájkból ne arra gondolj egyből hogy bejössz neki. Ha valóságban beszélsz meg lesznek rá a jelei ha megbánta hogy visszautasított. Egy lájkba nem kell semmit se belelátni. És szerintem ne kérdez rá hogy miért lájkolta be a képed vagy azt hogy azért mert bejössz-e neki, mert az nagyon rámenős és azt mindenki utálja ha valaki rámenős.
jún. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle
jún. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
van nője lényegtelen nemrég írtam neki
jún. 24. 19:17
 4/10 A kérdező kommentje:
egy helyen dolgozunk de nem egy szakba és külön épületbe
jún. 24. 19:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van baja, csak jelenleg nem olyan a helyzete, hogy lehessen köztetek valami.
jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igazából nekem évekkel ezelőtt nem jött be abszolut mostanában viszont igen, régen gondolok rá de most mertem írni neki de már lett bnője és én sokkal jobban nézek ki a nőjénél.
jún. 24. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldtél neki képeket, vagy csak ráírtál?
jún. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ismerem látásból kollégák vagyunk cska msik épület és másik szak
jún. 24. 19:58
 9/10 A kérdező kommentje:
csak azt nem értem miután visszautasított miért lájkolta be a képemet
jún. 24. 19:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#6 az teljesen szubjektív hogy kinek ki a szebb. Lehet hogy az ő szemszögéből a barátnője szebb mint te. A másik valszeg azért lájkolta a képed mert ismerősök vagytok, és ez szokás. Nem kell ebbe semmit belelátni főleg hogy van párja akkor meg főleg hagyjad.
jún. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!