Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől nő meg a klima rendszer...

Mitől nő meg a klima rendszer nyomasa?

Figyelt kérdés
Adott egy kombájn Class Dominator 1994es amit klímával kellett feltoltsek, feltöltöttem 1,1kg freonnal, egy darabig ment, nyomta a hideg levegot de ra 2percre a meleget, rajottem a kompresszor csak inditasnal kapcsol be és utana nem megyen mivel nyomást érzékel a kompresszor és amiatt kikapcsol, a klima gép is nyomást mutatt a rendszerben de nem tudom miért, neztem a senzorokat a nyomásnak, szurot is kicseréltem de ugyanugy nem müködik, gondolkodtam rajta hogy ninxs neki OrificeTub de nem tudom, valakinek bármi ötlete hogy mi lehet?

jún. 21. 22:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Na, akkor vegyük át a lehetőségeket. Feltöltötted gázzal (biztos, hogy annyi kell bele?), működött, aztán pedig nem. Az ilyen klímarendszerek zömében valóban van egy nyomáskapcsoló, ami letiltja a kompresszor működését egy bizonyos nyomásérték alatt, ezzel megóvva a kompresszort (elég drága egy komresszorcsere). Szóval valószínűsíthető, hogy szivárgás van a rendszerben, és az, amit te beletöltöttél már rég távozott a levegőbe. Nézesd meg szerelővel.
jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!