Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc platformotok/...

Melyik a kedvenc platformotok/weboldalatok és miért?

Figyelt kérdés

Nekem a Pinterest. Számomra az a legnyugodtabb, legpozitívabb weboldal. Nincsenek idióta kommentelők, nincsenek felesleges buta reklámok, annak van a legjobb algoritmusa, tényleg csak olyan képeket mutat, amik tetszenek. Teljesen magamévá tettem azt az oldalt.

Az az egyetlen hely, ahol csak feltöltődni lehet.



jún. 11. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Pinterest se rossz.

Nekem még a Discord az, ami tetszik.

Privát közösség.

Akárki nem jelölhet, írhat rám stb.

A szervereknél is be lehet állítani, hogy ott lévő tagok ne tudjanak privit írni, ismerősnek adni stb. Így a téma tényleg csak ott megy szerveren.


Ha meg valaki szimpi, azt szerón ledumáljuk, hogy jöhet a jelölés, mert ideiglenesen fel van oldva a tiltás.


Nincsenek reklámok, felesleges vackok, kéretlen ingerek.

jún. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen a dc is tök jó, jól ki lett találva. meg azt tényleg igazán csak fiatalok használják, nekik való teljesen. bár én bevallom, nem igazán használom, mert amikor kell, mondjuk játszok egyet én is a barátokkal, nem mindig tudom mit hol kell megtalálni :D
jún. 12. 19:04

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!