Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért isszák a nők 1 oráig a...

Miért isszák a nők 1 oráig a kávéjukat?

Figyelt kérdés
Ez valami rituálé nekik vagy miért kell ekkora figyelmet forditani egy kávéra én nem vagyok egy nagy kávés de ha iszok akkor maximum 3percig tart aztán elfogyasztom de nem egy oráig kortyolgatom.

jún. 11. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert az egész nem a kávéról szól, hanem arról amit közben csinálnak. Biztos megfigyelted már, hogy abban az órában nem kizárólag a kávés csészét bámulják meredten.
jún. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
Attól függ mikor fognak hozzá. Ha reggel 7-től isszák 1 óráig az sok. Ha 12:50-től 1 óráig az rendben van.
jún. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert korgyolgatjáj.

Megcsinálod, 2 korty. Elkezdenek valamit csinálni, közben 1 korty. Mikor végeztek 2 korty. Ez így megy addig amíg el nem fogy.

jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Már ez is baj?

Egyébként én nő vagyok és 1 perc allat fogyasztom el a kávémat.

jún. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogyasztok kávét.


Amúgy nők és pasik köreiben is vannak ilyen szuttyogós élőhalottak, akik kb csak ülnek a kávé mellett.


N

jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem sok kávézó nőt láttam, de gyanítom, te sem, szóval nem kéne 1-2 eset alapján általánosítani.
jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem sem kéne általánosítani, amúgy is értelmetlen a kérdés. Nemtől független, hogy kinek mennyi ideig tart elfogyasztania a kávéját, és ha valakiknek ez órákig tart, akkor ott nem a kávé a lényeg. Én is el tudok beszélgetni akár egy órát is egy kávé mellett, ahogyan reggelente le tudom nyomni fél perc alatt az első kávét. Pedig nem vagyok nő, de ha épp belefér a munkaidőbe és akár hasznos is, akkor miért ne? Pl egy üzleti tárgyalás vagy egy meeting még a legjobb esetben is fél óra, miért ne kávézhatnánk közben. Egyébként meg sétálj be egy gyárba, és kérdezz meg egy gyártósoron dolgozó nőt arról, hogy hogyan képes 1 órán át szürcsölgetni a kávéját az 5 perces szünete alatt, garantálom, hogy az majd kijózanít.
jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!