Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen snüsszök vannak dohanyb...

Milyen snüsszök vannak dohanyboltban és mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés
Sokszor tömtem már, de mindig rendeltem igy nem igazan tudom hogy milyen márkák vannak es mennyibe kerülnek

jún. 10. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bemész és megkérdezed


Szívesen

jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Sokszor tömtem már"

Itt valami félreértés van. Nem tudni, hogy az amiről beszélsz, vagy az amire gondolsz, az micsoda. A snüssz (snus) egy kicsi, porózus tasakba csomagolt dohánylevél keverék, amit a használói a felső ajkuk alá illesztenek be. A nyál kioldja a nikotint, és az a fogínyen keresztül szívódik fel.

Magyarországon nem engedélyezett a forgalmazása a snüssz-nek.

[link]

[link]

jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat akkor Nikotin párna
jún. 11. 16:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Dohányboltja válogatja, de a gyenge és közepes márkák közül szinte az összes nagy név kapható (Velo, Killa, Pablo a legismertebbek, de van például Rabbit is). Az áruk 2 és 3 ezer forint között mozog.
aug. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!