Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 kérdésem van, ötlet?

2 kérdésem van, ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 2 különböző kérdésem is lenne hozzátok!

Az első:

Tanárnőnek szeretnék saját, kézzel készített ajándékot adni ami kapcsolódik a zenéhez! Nincs ötletem.

Második: van egy fiú, aki tetszik de nem tudom mit csináljak. Tetszek neki, és sejti hogy szeretem őt. Mit tegyek? Nem akarok csak úgy odaállni hogy: szia, beszélnünk kell, szeretlek.... vagy random ráírni sem szeretnék... köszönöm!<33


jún. 9. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bakelit lemezből jó dolgokat szokták pl órát .

2. Nem kell random odaállni hogy szeretlek csak keresd a kapcsolatot elegyedj szóba vele aztán majd alakul.

jún. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

1. Írhatnál egy dalt vagy rajzolhatsz vidám hangjegyeket, akik egymás kdzét fogva énekelnek.

2. Kérdezd meg hogy segíthetsz e neki valamiben ha levert vagy kérdezd meg miért vidám ha jókedvű, aztán ha válaszolt, ints és menj tovább🙂

jún. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Okésss, köszönöm! Alakulnak a dolgok, beszélgettem vele:)
jún. 12. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!