Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam rávenni...

Miért nem tudom magam rávenni arra, hogy bármit is csináljak? MI TÖRTÉNIK VELEM???!

Figyelt kérdés

1-2 hete kezdődött. Teljesen elvesztettem a kontrollt magam felett.

Nem tudom, mitől lehet. Az iskolára sem készülök, nem csak hogy nem tanulok, még a házikat is csak az utolsó pillanatra halogatom, mint pl az előtte lévő reggel, szünet. Állandóan csak filmeket akarok nézni és tiktokozni, úgy, hogy ezelőtt csak nagyon-nagyon keveset csináltam ezeket.

Állandóan éhesnek érzem magam. Nem számít, mennyit és mit eszek, állandóan éhes vagyok.

Előtte figyeltem a folyadékbevitelre (napi 2,5 l), de már azt sem tartom.

Könnyebben befordulok. Nem igazán volt rám jellemző, de mostanában nagyon könnyen megsértődök, magamra veszek, túlgondolok dolgokat.

És szinte mindig fáradtnak érzem magam. Nem álmosnak, hanem fáradtnak. Az iskolát is inkább csak ,,túlélem".


Miért történik ez velem?

És hogyan tudnám megszüntetni?



jún. 5. 19:16
 1/4 anonim válasza:

Történt mostanában valami változás a környezetedben?

Szereted az iskolát, ahova jársz?

jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szikszai.B ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 nem, legalabbis nem vettem eszre

A sulival egesz jol allok. Mar nem a jegyeim :D de az oszt tarsaimmal jol kijovok, a tanarok nem imadnak, de nem is utalnak, sztem minden oke


#2 16

jún. 6. 00:06
 4/4 Szikszai.B ***** válasza:

Szerintem csak most ütött be nálad a kamaszkor nehezebbik része.


Amit tudok javasolni, az az, hogy sportolj rendszeresen, az jót tesz. Igyál sok vizet, aludd ki magad, és fontos, hogy szedj vitaminokat, főleg magnéziumot (normális magnéziumot, ne magnézium-citrátot!).

jún. 6. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!