Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezen a videón mi történik...

Ezen a videón mi történik pontosan?

Figyelt kérdés
(Nem tudok jól angolul! Néztem magyarázó kommentet de amiket kommenteket lefordítottam azokat meg nem tudtam értelmezni mert olyan rosszul fordított)

jún. 3. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:
jún. 3. 19:31
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyhelyzetben a tested a normál teljesítmény többszörösére képes, hogy legyen időd elmenekülni. Ilyenkor telepumpál adrenalinnal, nem érzed a fájdalmat sem, hogy legyen lehetőséged a veszélytől eltávolodni. A videón ugyanez van. A baleset miatt kiugrik az adrenalinszint, képes felállni és elsétálni. Majd ahogy ez a közvetlen veszélyhelyzet elmúlik és a test visszavesz a vészreakcióból, úgy a sérülései vagy sokk miatt összeesik.


Hasonló ehhez, hogy bizonyos sérülések nem fájnak, amíg nem veszed észre.

Ugyanezért van egy olyan rendőrségi protokoll az USA-ban, hogy egy fegyveres támadóba a teljes pisztoly tárat bele kell ereszteni, mert hiába lövik meg többször, az adrenalin miatt semmit nem érez belőle és több métert is meg tud még tenni, akár támadni is.

jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azta 😮! Köszi a választ!
jún. 3. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!