Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet átok van rajtam?

Lehet átok van rajtam?

Figyelt kérdés
Semmi nem jön össze, de szó szerint semmi , s minden balul sül el mindig már annyira, hogy kacagnom kell.. lehet hogy átok?
jún. 1. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok volt a mesekönyv estére...
jún. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem létezik átok, a saját sorsodért te vagy felelős.
jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet,rajtam is az lehet.
jún. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én teljesen pozitívan akarok mindenhez hozzá állni és, hogy tanul az ember belőle de már hosszú ideje de tényleg szó szerint semmi de semmi nem akar sem sikerülni sem össze jönni.. tetkómát is el rontották.. most írtam egy nagyon profinak de már idén helye sincs max azt mondta ha valaki vissza mondja az időpontot, most azért imádkozok, hogy hátha. Most ki sem akarok járni a házból ez miatt stb stb. Még sorolhatnám mik történnek velem :))
jún. 1. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja hát aki összefirkáltatja a testét mindenféle ábrákkal amiről azt sem tudja mi az az meg is érdemli!
jún. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:))) inkább nem kommentállak meg
jún. 2. 11:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!