Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azahriah melyik gimnáziumba járt?

Albánpék11 kérdése:

Azahriah melyik gimnáziumba járt?

Figyelt kérdés

jún. 1. 15:44
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
34%
*sokkal
jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
73%

21# Ennyihez értessz. Értem én, hogy az anyád kirakott téged mert nem bírta elviselni a fszszopó képed de ne itt vezesd le a feszültséged... Jelentve vagy... Legalább a normális emberek nem látják majd a hányadék kommentjeid.


Szánalmas birka

jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
22%
#22 jujjj, most mi lesz?🤣
jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
0%
Birka mi? Csordában nyaljátok a bangladesi gyros királyt, de én vagyok a birka, mert nem vagyok hajlandó leborulni a nyekegő istened előtt.
jún. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
89%

#24

Belőletek (akik utálkoznak minden Azahriah alatt szóló cikk vagy kérdés alatt) több van, tehát ti vagytok a birkák:)

jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mégse kiabálja az egész világ hangosan az istened nevét, mi? Ez hogy lehet, hiszen Bazária találta fel a zenét is.😅 Előtte csak botokkal püfölték a földet, de jött a marokkói kebabos és elhozta a fényt számotokra.🤣
jún. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
68%
Most milyen Bangladesi vagy Marokkói? Most félig külföldi vagy mi van?
jún. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
90%
26# Szánalmas és kibszott gyerekes vagy
jún. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
59%

#26

Sose mondtam, hogy az egész világ kiabálná a nevét, nem velem beszélgettél eddig. Azt sem állítottam hogy ő találta volna fel a zenét. Viszont nagyon tehetséges gyerek, és már külföldön is sokan ismerik, szeretik :) Egyébként én általában rock zenét szoktam hallgatni, de Azi zenéit is kedvelem.

Azt meg egyáltalán nem értem, te miért vagy ilyen frusztrált :D

jún. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
60%
29# Biztos valami traumája van normális ember nem ilyen
jún. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!