Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, ha a...

Honnan lehet tudni, ha a legrégebbi kérdésekre választ adnak, anélkül, hogy figyelt kérdés lenne?

Figyelt kérdés
Van ilyen opció, ami kiírja a nemrég megválaszoltakat? Mert nem találok ilyet...
máj. 31. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kategória nézetben a sorrendet lehet változtatni: kérdés kiírása szerint csökkenő sorrend, vagy utolsó válasz ideje szerint csökkenő sorrend. Ekkor is egyesével kell megnyitnod az összes kérdést, mert máshogy nem látod a kiírás időpontját. Az oldal jellegéből adódóan az elmúlt pár óra és nap kérdéseire érkeznek szinte csak új válaszok, utána elhal. Ha utolsó válasz szerint rendezed, akkor is lehet, hogy több száz kérdést kellene listáznod, mire találsz egyet ami több éve lett feltéve és friss válasz van rajta.
máj. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert van egy fószer (nickneve kint virít, onnan tudom, hogy ő az), aki mindenhová utánam ír percek alatt. Több kategóriában szoktam válaszolni, ha tudom a választ, tehát nem értem, hogy csinálja.
máj. 31. 21:59
 3/5 A kérdező kommentje:
És nem a legújabb kérdések, összevissza.
máj. 31. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy kategórián belül egymás után válaszolsz több kérdésre (régire is), akkor utolsó válasz szerint rendezve egymás alatt lesz felsorolva az első lap tetején. Még elrejtett név esetén is a kérdések témája és a válaszaid egyedisége alapján van esély arra, hogy felismernek.


Ha attól tartasz, hogy más módon követnek (kémprogram az eszközön), akkor víruskeresés, teljes újratelepítés és jelszócsere segíthet. De erre kicsi az esély, mert magától ilyen nem történik. Ahhoz le kell töltened valamit ami ellopja a jelszavad, vagy kiadni egy hamis oldalon.

máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem egy kategórián belül történik, fentebb írtam.
jún. 1. 02:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!