Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rázhat a mikro ajtaja? Mit...

Rázhat a mikro ajtaja? Mit jelent a piros csík?

Figyelt kérdés
Kb 2 órája mikroztam a gyereknek kakaót de előtte használták a mikrot előttem viszont nekem olyan volt mintha meg csipet volna a mikro ajtaja valamint nem rég észre vettem egy piros csíkot a kezem most ezt nem tudom minek be tudni de nagyon félek, csak fejfájásom van de az is egy kicsi és az reggel óta az idő miatt is fáj. Ne nézzetek hülyének légyszi de nagyon félek az áram ütéstől és már félek hogy komolyabb baj van ez miatt a csík miatt, olvastam hogy áram ütés után később is lehetnek súlyos jelek.

#Áram ütés #Piros csík a karon
máj. 31. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Fázismérő ceruzával a fém részt tesztelve látható, ha vezeti az áramot. A csípés nem az a szintű áramütés, ami veszélyes lenne. Ha nyugtalanít és nem tudod/tudjátok megállapítani hogy valóban ráz-e, akkor ki kell húzni abból a konnektorból minden eszközt, és villanyszerelőt hívni, hogy igazolja vagy kizárja a hibát.
máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Éppen rázhat is de a piros csík nem attól van a kezedben.
máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!