Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ruhazati eladó vagy élelmiszer...

Ruhazati eladó vagy élelmiszer eladónak (vegyiáru nélkül) venném nagyobb hasznát?

Figyelt kérdés

Egy papír írószer boltban pl mindegy melyik vegzettseg van? Nem esik egyik kategóriába sem. Sok vegyes bolt is van ahol mindenféle kacatot árulnak.

Mik a tapasztalatotok? Egyáltalán nézik általában, vagy csak az a lényeg hogy bármilyen kereskedelmi vegzettsegem legyen, mindegy milyen.

Normális válaszokat kérnék. A "papir nelkul is mindenhova felvesznek" válaszokat hagyjuk. Sajnos nem vagyok pályakezdő hogy mindenhova felvegyenek papír nélkül.



máj. 30. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Élelmiszer, aztán irány az ALDI/LIDL.
máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy látszik nem olvastad el a kérdést.
máj. 30. 11:16
 3/7 anonim ***** válasza:

De. És már akkor sem értettem, hogy miért akarod magad egy papír-írószerbe beragasztani.


A kérdés amúgy arra vonatkozott, hogy melyiknek vennéd nagyobb hasznát.

máj. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

De odatettem hogy pl ami azt jelenti hogy például. "Egy papír írószer boltban pl" Tehát nem kifejezetten papír írószer boltban gondolkodtam. Úgy látom még mindig nem érted a kérdést. Az érdekel hogy melyiket hogy foglalkoznak -e egyáltalán a munkáltatói azzal hogy nekem milyen fajta kereskedelmi vegzettségem van. De ezt is leírtam."Mik a tapasztalatotok? Egyáltalán nézik általában, vagy csak az a lényeg hogy bármilyen kereskedelmi vegzettsegem legyen, mindegy milyen."

Nem hiszem el hogy egy ártatlan kerdesbe is bele kell kötni. Mellesleg az Aldiba nem feltétel a papír se a Lidlbe. Ha oda akarnék menni akkor nem kellene tanfolyam.

máj. 30. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:

Papír írószer boltba valószínű mindegy milyen a végzettség,eladói legyen.

Aztán a cikkeket majd megtanulom.

máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"Valoszinű"? Minden kérdésnél van valaki aki nem tudja a választ csak okoskodik mint pl te. Nem értem hogy miért írsz ha halvány fogalmad sincs a válaszról. Direkt odaírtam, hogy az válaszoljon aki egy kicsit belelát a dologba. "Mik a tapasztalatotok?"
máj. 30. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:

Megfelelő kategóriát választanád többre mennél...

Üzlet, pénzügyek -> karrier fizetés.


Szívesen... és olyanok fognak írni, akik ezt a témát figyelik.

jún. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!