Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a gyakorin egy kérdéshez...

Ha a gyakorin egy kérdéshez írtam 7 hozzászólást és törlik a kérdező kérdését, akkor az beleszámít a törölt kérdéseimbe?

Figyelt kérdés
máj. 29. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Nem, mert te választ írtál és nem kérdést. A kérdezőnek lesz törölt kérdése, neked a válaszért járó pontszám fog elveszni. Nem számít moderátorok által törölt válasznak sem, mert nem a te válaszodat törölték kézzel, hanem a kérdést.


GYIK leírja:

https://www.gyakorikerdesek.hu/help

máj. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Basszus, nem találom. Bemásolnád vagy valaki?
máj. 29. 14:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet megtévesztő volt, bocs. A "Mi az a toplista? Hogyan alakul?" részben vannak felsorolva a pontszámok és pontlevonások. Amit itt leírnak aszerint történik a pontszámok kiosztása vagy levonása, ez van hatással a statisztikára.

Mivel nem írnak arról, hogy valaki más kérdésének törlése a te válaszod törlését is jelenti a statisztikádban, ezért nem következik belőle. A te válaszodat nem moderátor törölte kézzel, hanem a rendszer automatikusan. A pontlevonás és statisztika romlás szabálysértéshez kötött, te nem sértettél szabályt egy normális válasz leírásával. Így nem is logikus vagy igazságos, hogy olyan dolog miatt büntessenek, amit nem követtél el.

máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.nrm.
máj. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor mivel lehet magyarázni? Csak 7 hozzászólásom volt (akkor még), máshova nem írtam egyet sem és a százalékom romlott. Pontok nem érdekelnek. 🤔
máj. 29. 15:54
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiába nem igazságos. Ezt kifejtettem emailben a modernek és nem kaptam választ...
máj. 29. 15:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek azért nincs jelentősége, mert minél többet használod az oldalt, úgy fog a nullához közelíteni ez az érték. Ha csak 50 válaszod van és abból töröltek hetet, akkor az 14%-os arány. De ha eljutsz pl. 300 válaszig és addigra még mindig csak 12 választ töröltek, akkor azt már letolod 4%-ra. Ha eljutsz 500 válaszig is, és addig még mindig csak 15 választ töröltek, az már csak 3%, és így tovább.

Mindig több válaszod lesz az oldalon, mint törölt (ha normálisan használod).

máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés.
máj. 29. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!