Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Karcos, rekedt éneklést meg...

Karcos, rekedt éneklést meg lehet tanulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szeretnék megtanulni énekelni, tudok valamennyire csak nincs technikám. A magasabb hangok nehezen jönnek ki, és ahogy észrevettem ha magasan próbálok énekelni akkor rekedten megy csak. Ez lehet az erőlködéstől is.. Nem értek hozzá, jelenleg az énektanárra várok hogy visszajelezzen mert most pont betegszabin van és nem tud vállalni. A ti véleményeteket szeretném kérni. Szerintetek meg lehet tanulni rekedt hangon énekelni? Olvastam olyat is hogy gyulladást is okozhat ha nem megfelelően csinálom, ez mennyire igaz? Köszönöm előre!



máj. 29. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Meg lehet, csak a megfelelő technika kell hozzá, amit egy klasszikus énektanár nem fog tudni megtanítani neked. Az erőlködés nem jó, megvan a technikája ennek.
máj. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hideg sör. Sok.
máj. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1


Mit jelent az hogy klasszikus énektanár? Hogy tudom megállapítani hogy egy énektanár milyen szinten tud tanítani? A jelenlegi énektanár aki kinéztem, az könnyű zenei éneket tanít, rock és jazz.

máj. 29. 13:33
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyébként ilyenre gondoltam


[link]

máj. 29. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg erre születni kell.Rövid távon kivitelezhető pár szám erejéig.
máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Sok-sok Wisky.
máj. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!