Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha veszélybe kerülne az...

Ha veszélybe kerülne az ország, hova menekülnél a háború elől ? És mikor? Mi lenne az a pont, amikor összepakolnál és elindulnál?

Figyelt kérdés

Lengyelország már veszélyben van, nem tudom mikor kerülünk mi is sorra.

Ismerek olyat aki Svájcban él, gyerekkorában menekültek ki. Gondolom van most is aki nem várná itt meg a sorsát.



máj. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell nézni a tv t és hallgatni a mocsok fideszes háborús megfélemlítést és nem lesznek ilyen gondolataid.
máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindhárom kérdésre az a válasz, hogy fogalmam sincs. Egyrészt: nem lenne hova mennem, mert sem közeli rokonaim, sem igazán jó barátaim nem élnek külföldön, csak "ismerősök" nyakába meg nem szívesen varrnám magam. Meg hát öreg, beteg anyámat se akarnám akkor már itt hagyni, de vele végképp nem lehetne csak úgy meghúzódni valami fáskamrában. Úgyhogy nem tudom.
máj. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel hogy ki milyen verzióban hisz, nem fogom a homokba dugni a fejem.

Ha itt háború lenne, vannak országok amik befogadnak.

Nem azon múlik hogy van e ott rokonod.

Rengeteg menekült van Svájcban , megkapták a letelepedési engedélyt is mert befogadták őket, mert valóban háború elől menekültek szíriaiak, albánok, törökök, magyarok is.

Itt is vannak nálunk , élhetnek itt oroszok.

Lányomnak is van orosz osztálytársa.

Angliába nem megyünk, ott is baj van. Ennyi biztos.

máj. 27. 21:58
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

"hova menekülnél a háború elől ?"

Két kontinenssel arréb - Ausztrália környéke

"És mikor?"

Ha nagyon forró lesz a talaj. Ha a ruszkik átlépik a határt.

"Mi lenne az a pont, amikor összepakolnál"

Már összepakoltam. Ha nagy a baj, max egy órán belül el tudok indulni.

máj. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem mennék sehová. Fegyvert fognék és hősiesen védeném a hazát az utolsó csepp véremig.
máj. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!