Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt hogy csinálta Minecraftban?

Ezt hogy csinálta Minecraftban?

máj. 27. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vágásokkal és ritmusérzékkel.
máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
... De hogy csinálta meg azt hogy a blokkok meg az állatok zenéljenek?
máj. 27. 19:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Látom nem érted. A játékban alapjáraton nem zenélnek a blokkok meg az állatok. Ahogy megsebzi az állatot vagy lerak egy blokkot vágással megtudja csinálni úgy hogy zenéljen. Ennyi az egész. Alapból a játékban max ritmusérzékkel tudsz ilyet csinálni. De ha így sem érted akkor add fel.
máj. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De szeretném tudni! Kérlek segíts, mert te érted!
máj. 27. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Elmagyaráztam. Ha értesz a videovagáshoz és van ritmusérzéked akkor megtudod csinálni. Azt nem tudom elmagyarázni vagy segíteni abban hogyan legyen ritmusérzéked. A videóvágashoz nem értek de egyértelmű hogy az is kell egy ilyen videó elkészítéséhez és ezt próbálom elmagyarázni neked, csak valamiért nem érted.
máj. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De vágással sem lehet zenéltetni a blokkokat, mert egyféle hangot adnak ki
máj. 28. 14:53
 7/11 anonim ***** válasza:
El lett mondva tesóy nem is egyszer :D
júl. 14. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#1 #3 #5-s válaszoló vagyok.

Elmagyarázom utoljára. Ha egy blokkot kiütsz, leraksz egy itemet eldobsz, egy mobot megölsz nem mindig ugyanolyan hangú. Megütnek 5 bárányt ezt videóra veszik és vágással megcsinálják hogy úgy tűnjön mintha zenélne. Alapból egyébként ritmusérzékkel meg lehet csinálni hogy zenés hangot adjon ki.

júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rengeteg bárányt megütnek és ritmussal kiválogatják és összevágják a hangot?
júl. 14. 15:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ahol látsz vágásokat ott úgy csinálják de láttam videókat ahol lazán ritmusérzékkel vágások nélkül is meg lehet csinálni. Volt is egy csatorna amin csak ilyen videók voltak hogy ilyen zenékre csináltak ilyen minecraftos muzsikákat. Nem emlékszem a nevükre, ha nem baj nem keresgélek.
júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!