Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghívott az osztálytársam a...

Meghívott az osztálytársam a szülinapi bulijára,de a legjobb barátnőm nem akar el engedi oda. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Meghívott az osztálytársam szülinapi bulijára,de a legjobb barátnőm nem akar el engedi oda. Úgy gondolja ha el megyek akkor nem szeretem őt és nem ő nekem a legfontosabb. Nagyon el szeretnék menni, de ha el megyek akkor tudom hogy nagyon távolság tartó lessz velem és azt nem akarom. Nem tudom mi tevő legyek. Ti mit tennétek a helyemben ?

máj. 25. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem enged el, nem is a legjobb barátnőd
máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki akar sajátítani a "legjobb barátnő". Menj el bulizni
máj. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem akarom elvesziteni
máj. 25. 22:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ideje lenne elengedned, nem barát számodra az, aki manipulálni akar téged a saját érdekében.
máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorolnám a helyesírást.
máj. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem barátság. Te csak egy alárendelt szereplő vagy, aki úgy ugrál ahogy fütyülnek. Ebben te is benne vagy, mert a társasági életért cserébe (vagy annak hiánya miatti félelemből) elviseled a másik terrorizálását, ő pedig ezt gond nélkül kihasználja és érzelmileg zsarolni tud amikor már félti a saját pozícióját.

Azért kellene elmenned a buliba, mert ki tudnál szakadni ebből a mérgező baráti kapcsolatból, és lehet olyanra cserélhetnéd ahol tisztelnek téged és nem csak egy lelki szemetesláda vagy zsebből előkapható pótlék vagy. És neked is lennének olyan más értékes kapcsolataid akikre számítani lehet feltételek szabása nélkül.

Aztán majd a távolságtartó manipulátornak is leesik, hogy nem vagy te elveszett gyerek és megvagy nélküle is; ha egyedül marad akkor majd gyorsan átértékeli és viselkedést vált, mert nem ő irányít többet.


"nem akarom elveszíteni"

Olyanokra van szükséged, akik megmondják mit csinálhatsz és mit nem? A saját vágyaid fölé rendelsz valakit aki eltilt másoktól? Rossz érzést és bűntudatot kelt valaki, mégis neki akarsz megfelelni? Megbüntet azért, mert nemet mersz mondani és nem az van amit ő akar?

Próbáld ezt külső szemmel nézni. Ha valaki így írja le a barátságát, azt mondanád neki, hogy ezzel minden rendben van; és nem azt, hogy szakítson meg minden kapcsolatot, ha nem változik a helyzet?

máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni,majd megbékél
máj. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TENGEERPICI válasza:
Ha ilyen dolgokra hivatkozik akkor meg kell kérdeznem hány barátnőd van, hogy csak a legjobb nem akar elengedni? Lehet hogy ott lesz a a barátnőd barátja és attól fél hogy kitudódik a kettőjük kapcsolata. Akkor a barátnőd nem is igazán a barátnőd csak éppen " ha ló nincs a szamár is jó " elven van veled. Ha valóban meg bíztok egymásban elenged. Ha meg nincs ott a volt kapcsolata akkor elmegy veled. Még akkor is ha csak egy kis időre mentek el.Amit írtál az csak a kifogás a barátnőd részéről mert van takargatnivalója. Nem akar lebukni. Csak szóltam! Nyugodtan mennyel az a barátnő nem a te legjobb barátnőd. TENGERPICI 2024.05.26.
máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!