Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan írjátok fel a feladatai...

Hogyan írjátok fel a feladataitokat, milyen rendszerben?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mindent elfelejtek, nem tudom az életem szervezni. És a felírásaim is össze vissza vannak.

máj. 21. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán, ha egy erre a célra kitalált füzetben vezetnéd a dolgaid? Akkor esetleg célt érhetsz. Ha kell, egyes dolgoket emelj ki szövegkiemelővel, de az azonos-hasonló dolgokat egy színnel jelöld. Ha kész, akkor pipa. A kis szebszervező füzeted, meg legyen nálad. ÉS lehetőleg NE hagyd el! :)
máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* zsebszervező akart lenni - bocsi. :)
máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először tudd meg az okát, hogy mi állhat ez mögött.


Utána lehet tanácsot adni igazán.


Vannak neurológiai fogalmak melyek egy életen át elkísérnek.


Vagy idősödsz és korral jár?


Jöjj rá az okára, szükség esetén szakihoz érdemes fordulni.

máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sokszor leírok ötleteket, gondolatokat is mert félek, hogy elfelejtem. 25 éves vagyok
máj. 22. 23:15
 5/5 A kérdező kommentje:
korábban próbáltam ráállni rendszerekre, de mindig felborult és összevisszaság lett
máj. 22. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!