Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Családi adókedvezmènyre mikor...

Családi adókedvezmènyre mikor várhatok ha aprilis 22en adtam be és postai úton kértem? sziasztok.

Figyelt kérdés

#posta #Adókedvezmènyre
máj. 19. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha jól rémlik, akkor beérkezés után 30 nappal kezdik a kifizetést.

Utalás az jövő héten lenne elvileg aktuális, postai úton szerintem 27-től kezdve várhatod.

máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mèg egy kèrdès lenne , ha van tartozasom banknál stb,akkor az igènyelt öszzeghez tudnak nyúlni amit a navtol várok?.
máj. 24. 16:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Milyen jellegű tartozás?

Pl. Hitelkeretből használtál, elmaradt hitel törlesztő, stb?

máj. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Provident hitel,nem fizettem viszza.
máj. 24. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha annyi a késedelem hogy behajtóhoz kerül az ügy akkor letilthatnak fizetésedből...sztem a visszakapott adókedvezményedből is.

Régóta nem fizeted?

máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Rég nem fizetem sajnos, de a navnál asztmondtak hogy ők nem vonhatnak le ha mèg náluk lenne is tartozasom mert a navnal van 5 e Ft tv tartozasom de aztsem vonjak le azt mondták.Akkor ha ők nem gondolom a provident sem..
máj. 24. 22:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Tb*
máj. 24. 22:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Valahogy akkor is be tudják hajtani...mert ha így lenne hogy nem hajthatják be sehogy akkor mindenki azt csinálná hogy vesz fel hitelt és nem fizeti vissza.
máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát remélem a családi adókedvezményt nem vonakle , tartozást csak fizetésből vonnak ugytudom.
máj. 25. 16:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Felszólításokat nem kaptál tőlük...abban általában szoktak írni ilyen esetekről, hogy mi van ha valaki nem fizeti vissza a hitelét.
máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!