Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A jó tanulók miért stréberek?

A jó tanulók miért stréberek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rossz tanuló, de tanulni szinte soha nem szoktam, egyszerűen figyelek órán és sok dolog megmarad, ráadásul szeretek olvasni, és az épp olvasott könyvet gyakran beviszem a suliba is., ezért sokan strébernek tartanak.Miért van ez, és mit tehetnék ellene?
2010. okt. 28. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd később megtapasztalod az előnyét. A fiatalok meg az élő fába is belekötnek.
2010. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van benne vmi. Csak kicsit szar amikor te vagy az az élő fa....
2010. okt. 28. 16:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam :) De utólag visszanézve már nem tűnik tragikusnak, benne lenni persze más. De hidd el, saját tapasztalat, nem is vitték túl sokra...
2010. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Irigységből mondják ezt, mert ők hülyék, mint a s*gg.
2010. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A két szó között lényeges különbség van!


Jó tanuló, aki megérti azt, amit órán elmagyaráznak, és ha bármikor sor kerül rá, akkor azt alkalmazni is tudja. Képes új ismeretek elsajátítására. Bárkiből lehet jó tanuló. Én a fősulin voltam jó tanuló, mert azt tanultam, ami a hobbim is. Mindezek mellett egy barátságos, segítőkész személy.


Stréber: Kizárólag az első padsorban ül, esetenként félig a tanár s.ggében. Ha a tanár nevet, akkor ő is nevet, ha nem, akkor nem. Folyamatosan jelentkezik, és ha rosszat mond, azt is kimagyarázza. Ha valamire vállalkozni kell, ő ugrik először. Ha dolgozat alatt kérdezel tőle valamit, akkor "nem tudja", majd másnap 5öst kap rá, míg Te egyest. Felsőbbrendűnek érzi magát, flegma, akivel nem lehet beszélni. Tehát ez a tipikus nyalizós féreg, akit a szünetben úgy meg kell agyalni, hogy az Neked is fájjon!


Ha ezek után "jó tanuló" vagy, akkor próbálj barátságosan közeledni másokhoz, minden hülyeségekben is benne lenni, tehát csak lazán.


Ha stréber vagy...akkor nem szólok hozzád!

2010. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nyugodtan szólhatsz hozzám, ráadásul már amúgy is megtetted.

Köszi mindenkinek a választ. :)

2010. okt. 28. 19:23
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
azé mer akik álltalába jól tanulnak szemüvegesek és szarul néznek ki és nem is izmosak csak tanulnak és ez antiszochiakításnak számít mer nem olyanok mint más paraszt gyerek egyébként én az utóbbiba tartozok
2010. okt. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!