Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 1.9 adagolós tdi gondok. vala...

1.9 adagolós tdi gondok. valaki járt így??

Figyelt kérdés

sziasztok,nemrégiben vettem egy golf 4 1.9tdi-t

ugy vettem hogy tudtam hogy a motorral gond volt,felkapta a turbo az olajat és szétszállt a szervizben,megcsinálták azzal a blokkal,dugok hajtokarok,turbo lett cserélve ,fej átrázva,viszon az auto csak optika vegett ment a muhelybe,azóta ahogy megtortent nem jár rendesen a motor,alapgázon remeg,alig megy 2hengerrel, es van hogy magátol leállitja a motrot alapgázon,ha 2000fordulaton elengedem a gázt akkor neha ránt egyet az auto,de leállás után egyből gyullad,adagoló,porlasztó lett nézve,tökéletesek,szelepek nem eresztenek,motorba hiba nincs,mégis úgy jár mint egy motokultivátor..


valaki járt már így????

én amikre gondolok már igy kínomban:vagy az elektronika mehetett el(gondolok itt ecu),

vagypedig a főtengely ahogy kapott egy nagy ütést(ahogy szétszállt a motor) ott lehet egy hajszál repedés es ez vegett vibrál,megy ki ütemből az egesz motor..


segitségeteket előre is köszönöm



#szétszállt #1.9tdi adagolós #minden jó,mégse jó
máj. 6. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:

"valaki járt már így????"

Hogy? Hogy vettem egy szar autót amiről tudtam hogy szar és amikor hazamentem vele otthon kiderült hogy tényleg szar? Nem, így még nem jártam.

máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!