Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet-e úgy is öngyújtógázt...

Lehet-e úgy is öngyújtógázt szívni (hogy hasson is), hogy nem utántöltőből, hanem közvetlen az öngyújtóból?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor mennyit kell?
2009. jan. 5. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
49%

mi dezodort szívunk (nőit, de ez lényegtelen sztem). úgy kell hogy veszel dezodort, de nem valami elitet, hanem valami nagyon csöveset, fogsz valami törölközőt vagy az ágyneműdnek egy részét és egy kicsit öszehajtogatod, de ne túl vastagra. elkezded fújni az egyik oldalon a spray-t a másikon meg szívod. egyébként majd szívásnál érezni fogod hogy mennyire kell összejatogatni a cuccot amin keresztül szívod.


egyébként nemtudom te hogy vagy vele, de én minden évben kapok a nagyon távoli rokonoktól ilyen csöves dezodorokat (kb minden ünnepre) amiket régen nem értékeltem, de most!

2009. jan. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%
Harmadik válasz adónak,aki beküldte a weboldal címet:És ez mind legális??
2009. jan. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
lehet, nálunk egy 14 éves fiú halt bele nyáron. Nem tudom mennyit kell, ne túl sokat, mert meghalhatsz.
2009. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik előző hozzászóló megemlítette a héliumot. Attól magas lesz a hangod. Az öngyújtógáztól mély. Mivel nehezebb a levegőnél. Következésképpen a beszívás után lent marad a tüdődben, ha csak nem lélegzed ki minél gyorsabban és nem lélegzel utána gyorsan jó mélyeket.


Vagyis akkor is gátolhatja a légzésedet, amikor azt hiszed, hogy már nincs is benned a gáz.


Ez a móka amúgy is oxigénhiányhoz vezet, ez okozza a kábító hatását is. Az oxigénhiány nem fuldoklást jelent (a fuldoklás érzését a vér széndioxidszintjének emelkedése okozza, nem az oxigénhiány), az oxigénhiánynak nincs tünete a felhangoltságon és az ítélőképesség, a gondolkodás kimaradásán kívül. Ez az életveszélyes szituáció az, amit egyesek kellemes kábulatnak vélnek.


Ez azt jelenti, hogy öngyilkosságra és agykárosodás szenvedésére kiváló módszer ez a játék.


Bónuszként a kitáguló gáz erősen lehűl, és ha reduktor nélkül szívják be, akkor fagyási sérüléseket okozhat a tüdőben vagy a légcsőben.


A kérdésre, "Ha lehet, akkor mennyi kell?", az a válasz, hogy minél inkább el akarsz hülyülni / meg akarsz halni, annál többet. Ha valami pozitív hatásban reménykedsz, akkor keress más elfoglaltságot.

2009. jan. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Nyugi már!!! Nem próbáltam ki és nem is fogom, mert túl veszélyesnek tartom...
2009. jan. 12. 17:56
 16/18 anonim ***** válasza:
82%

hát nézd..én 2 éve egy egész nyáron át szívtam....majdnem minden nap haverokkal volt h fejenként 2 üveggel is:D de nem volt semmi bajunk....nem haltunk meg meg nem mondta fel a szolgálatot egyik érzékszervünk sem... nah mind1 :) már belátom h nagy hülyeség volt ennyit szívni..főleg amikor mutatták a hiradóba h belülről elégett egy gyerek mert szívott és rágyujtott közben mi meg okádtuk ki a lángokat pár héttel elötte xD (szal a gyújtót a szánk elé és kifujtuk és volt nagy láng :D)szal ez visszagondolva nagy hülyeség volt :)

így már csak 3-4 havonta egyszer egyszer szívunk :)

2009. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
40%

énis nagyon sokat szívtam régen és nemlett semmi komolyabb bajom, vagy lehet hogy lett de én nemvettem még észre:D

ügyesen kell szívni és semmi probléma.

most ezen olyanokat értek hogy nemkell közbe cigizni meg gyökérkedni az öngyujtóval meg pirózni.

én mindig mikor gázoztam utána vagy 10 percig nemgyujtottam rá. részegen is szívtam ami tökre jó volt:D szívtam úgy is gázt hogy be voltam füvezve:D az is jó volt:D amit irtak hogy nemlácc azmeg annyira nemolyan vészes ,látsz de egy kicsit homályosan meg úgy érzed magad mintha te lennél egyedül a világba. meg amit írtak hogy öngyilkos játékra alkalmas: hát végülis lehet hogy eccer valaki megakart öngyilkolódni aztán megteccet neki és elmondta mindenkinek:D és rákattant és drogos lett és utána már nemakart megöngyilkolódni:D lehet ez ígyvolt. amúgy mondom énis régen sokat szívtam gázt de már leáltam vele, mostmár csak nosztalgiábol szívok egyszerkéccer.mostmár inkább csak füvezek meg iszok. amúgy szeretem a drogokat de én a gázzal leginkább nemis csak elsősorba azért áltam le mert rossz hanem én már a végefele nem jóléreztem magam hanem mindig mikor szívtam tök félelmetes volt minden. Na mindegy- jó egészséget:D PEACE

2009. okt. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

ne halgass a többiekre, ha ésszel csinálod, nem lesz semmi bajod eggyetértek vele.


Igen kilehet szívni:

Megfogod a teli öngyujtót és leszeded a tetejét azt a fémet meg a lenyomót. Ezután ott van egy kis fém valami ahonnan kijön a gáz, ráharapsz és a fogaddal fölfele vagy lefele huzod(mindeggyiknél más) és amikor bemegy a gáz a szádba letüdőzöd. De OKOSSAN használd!!

2011. jan. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!