Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki külföldön...

Van itt olyan aki külföldön nőtt fel? Mert én külföldön vagyok 1 szál haver nincs itt ..

Figyelt kérdés

vagy csak kint volt külföldön? mien volt? haverok? most vannak haverjaitok? otthoniak meg le sem szarnak... irigy vok de naon...semmi lehetőség meg semmi haverkodásra iesmire és most a régi osztályomban mindenki tök normális lett én meg kimaradtam mindenből!!! sárga vok az irigységtől

ti voltatok ilyen helyzteben ? vagy totál looser vok

13\\l (bunkok kiméljenek kéccy)


2009. jan. 4. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Több rokonom és ismerősöm is ment ki külföldre, elboldogultak, nagynéném kisfia 7 éves, Svédországban vannak, a svéd gyerekek kicsit kiközösítik, de ott is élnek magyarok, és a magyar gyerekekkel elvan.


Biztos van lehetőség, csak nem nagyon találsz rá a megfelelőkre. Nem tudom, mit szeretsz szabadidődben csinálni, ne zárkózz be, lehet sétálni is, sose tudhatod, kivel elegyedsz szóba. Én jártam külföldön, bár csak turistaként, képzeld, volt olyan külföldi, aki a vonaton szólított meg utazás közben és próbált beszélgetni. Nem mindig értettem a nyelvet, de valahogy csak összejött valami minimális kommunikáció. Ha tovább lettem volna kint, vagy hosszabb időre (évekre) mentem volna, biztos találtam volna közösséget is. Neten nem beszélgetsz a volt osztálytársakkal?


Egyébként egy kis megjegyzés, tudom, ezért most le lesz pontozva, de attól, hogy 13 éves vagy és külföldön élsz, még írhatsz normálisan is, nem tilos, és nem úgy, mint egy "csitri", sokat segít ez is a barátkozásban, ha egy kicsit odafigyelsz erre is, nem fognak ettől stréber hülyének tartani, sőt:


nem oan, hanem olyan

nem mien, hanem milyen

nem vok (az egy serpenyő w-vel), hanem vagyok

a havert nem szálban mérik

nem naon, hanem nagyon

nem iesmire, hanem ilyesmire

a kéccy mit jelent? esetleg légyszíves vagy kérlek

2009. jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én már egy ideje küldöldön élek, és az első fél-egy évben voltam így, tetszett meg minden, de nem volt olyan szociális életem mint otthon. aztán mostmár tök jó, vannak barátaim meg minen, majd neked is leznek, csak egyenlőre még furcsa a változás de majd belejössz
2009. jan. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
huh koszi a megnyugtatast :D maskor majd normalisabban fogok irni csak laptopon elegge idegesito a billnetyuzet :D
2009. jan. 5. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 4 éves korom óta élek magyarországon :D Hát nemkönyű haverokat találni de megkell próbálni én 13 vagyok és sok barátom van de ne nyugtalankodj biztos h. találsz vkit nem lehet h. csak nem vagy elég nyítódott mások íránt?
2009. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia. 3 éve élek külföldön.

Mivel otthon is imádtam táncolni, itt is az volt az első dolgom, hogy kerestem egy egyesületet. Bámm rögtön sok-sok haver...

Ha a sport nem érdekel, vannak olvasókörök, meg akvarisztika egyesületek, állatbarátok... stb stb stb... Egyesületben, társaságban könnyű ismerkedni.

Bár én amúgyis baromi gyorsan ismerkedem :o)

Sok szerencsét!

2009. jan. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!