Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ha ilyenek az...

Mit csinaljak ha ilyenek az osztalytarsaim?

Figyelt kérdés
Az osztalytarsaim allandoan piszkalnak azert mert nem jarok mindig iskolaba (mentalis betegseg+diagnozis miatt) es amikor bemegyek, akkor mindenki elkezd rolam beszelni, hulye kerdeseket kerdeznek, es folytatjak ezt a “teged is latni? ” dumat, a tanar is egesznap piszkal hogy beszeljek a tobbiekkel mert eleg csendes vagyok ( jo hogy) es minden nap kerdezi hogy ma kivel beszeltem, es allandoan errol kerdez meg az osztalytarsaim mondja hogy beszeljenek velem, ma sem tudtam menni(pszhiaternel voltam) es osztaly csoportba irtak hogy a tanar mondta a tobbieknek hogy beszeljenek velem meg hogy legyenek nyitottak ram stb. a tobbiek is mondtak minden felet. valami segitseg?
jan. 22. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagy ugye, hogy ha sikertelen lesz az iskolád (lógás, bármi miatt), onnantól az életed el van vágva? Reményed sem lesz normális állásra, életre, tervekre. Így lógj.
febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
1 Idiota vagy xD egyaltalan elolvastad amit irtam XDD
márc. 11. 00:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!