Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igaz az hogy 2009-ben tor ki...

Igaz az hogy 2009-ben tor ki a III. vilaghaboru?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:21
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
14%
igaz!
2009. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Szívesen válaszolnék, de eltört az üveggömböm... Amúgy meg persze, van esély rá, meg jövőre is lesz, meg azután is..
2009. jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit nevezünk már világháborúnak. A hidegháborúnak nevezett korszak óta (és persze közben is) rengeteg háború folyt, folyik a világban: pl az Öböl-háború, a volt Jugoszlávia területén folyó háborúk, a grúziai háború. A "terrorizmus elleni harc" szerintem simán tekinthető annak, ami az első és második világháborúk célja volt: a világ újrafelosztása. Tehát már jó ideje folyik. Érdekeltek benne: USA, EU, közelkeleti államok, közvetve (pl fegyverszállítás) Oroszország és Kína is. Mi ez, ha nem világháború? Annyi előnyünk egyenlőre van, hogy az igazán komoly harcok nem Európában folynak. Még.
2009. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az oroszok meg fogják támadni Ukrajnát hamarosan... És ez lehet a 3. világháború kiváltója. Esetleg még várnak hogy merre terjeszekedik tovább pl délre, vagy északra, akkor az EU nem nagyon fog beleszólni, ezáltal az USA sem. De nagyon valószínűnek látom, hogy sajnos pár éven belül a tényleges háború is ki fog törni és azt szerintem az oroszok fogják megindítani. Esetleg kína, mert ők sokan vannak vagy india, bár az utóbbi két ország nem arról híres, hogy sokat háborúzna
2009. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
öcsém most Gázát bombázzák ki tudja lehet jövőhéten már Magyarország se lesz :S !
2009. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan világháború már nem lesz, mint az 1. és 2. volt. Ledobnak egy atomot, és el is dőlt.
2009. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Persze, hogy igaz!

Főleg, ha jehovások, hitgyülisek, vagy különböző más keresztény felekezetekhez tartozó bekattant fanatikusok mondták. Ők tuggggyák, hidd el!

Nekem ő mondta, és hiszek neki:


http://www.youtube.com/watch?v=TPSUZuWwauU&mode=related&sear..


:D

2009. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Nagy erre az esély mivel egyre nő az országok közti feszültség, az ásványi kincsek kifogyóban vannak és mindenkinek kell az üzemanyag. De ha lesz is nem fog sokat tartani, mindegyik ország fel van fegyverkezve.


Reménykedjünk, hogy nem!!!

2009. jan. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
lehet h gyerekes gondolkodasom van de a habpru miatt nem lesz tobb sem az asvanyi anyag sem a penz es a feszultseg sem lesz sokkal kevesebb.. oszinten sajnalom az embereket... midneki mint valami robot hajt a penzert a luxusert meg minden... :(... szornyu egy vilagban elunk:(..[siralmas]
2009. jan. 4. 20:42
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

de a feszultseg kevesebb lesz,mert lehiggadnak a bolondok..de szerintem ha kitor a III vilaghaboru is akkor az egesz foldnek vege,mert mar annyira fejlett a mai elet...

ha ledobnak 1 atombombat,ami fejletebb akkor 'hiromsima' lesz az egesz foldbol es nem 'hirodimbes-dombos':P

2009. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!