Érdekelne a véleményetek a Bamakorol, főleg azoké, akik részt vettek rajta. Nőként mennyi veszélyt rejt?
Figyelt kérdés
2024. jan. 10. 09:29
2/6 A kérdező kommentje:
Budapest-Bamako
2024. jan. 10. 10:10
4/6 A kérdező kommentje:
Miért nem mennél el? Jó kalandnak tűnik, 2 hét alatt sok-sok helyre eljut az ember.
2024. jan. 10. 11:34
5/6 anonim válasza:
Nekem bakkancslistás terv egyébként.
Egyetem után szeretném megvalósítani. Bár nem vagyok nő.
6/6 anonim válasza:
Én ma adtam be a bennfentesekre való jelentkezést, márciusban meg tudok nevezni a 2026-os Bamakora. :D Egy L300at szeretnék hamarosan szerezni erre a célra.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!