Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki elt mar at egy ilyen...

Ki elt mar at egy ilyen balesetet? Vagy hasonlot?

Figyelt kérdés
Szoval kis robogoval mentem es hatulrol egy nagymotor 170 km/h telibe talalt 1-2 toresel megusztam a masiknak semmi baja nem tortent. Erdekes mi xD
2010. okt. 22. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
ezkomoly?:D
2010. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu akkor kezdjel el lottozni:)))
2010. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem kamu:D:D:D most igy utolag ha belegondolok hogy mi tortenhetet volna velem. Annyi a szerencsem hogy volt rajtam sisak (ami kette tort) anyam mindig ezt mondta "beleestem szuzanyja kotenyebe" hat vegulis igaza van

igaz kezem labam eltort de az minimalis (meg is hallhattam volna)

2010. okt. 22. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemhogy meghalhattál volna, akár olyan gyorsan is történhetett volna, hogy fel sem eszmélsz, hogy mi történt. Remélem ilyen szerencséd lesz továbbra is az életben.:)
2010. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

hat annyira emlekszem hogy repultem es fejjel lefele voltam a levegoben es lattam a masikat csuszni a foldon

de kozben leporgott az eletem de azt hittem abban a masodpercben hogy nem elem tul

de utana vagy 5 percel lebenultam egy fel orara nem tudtam beszelni se mozogni epp hogy nyitva tudtam tartani a szemem (es kozben probaltam beszelni a baratnommel)

2010. okt. 22. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!