Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Saját magamnak akarom fizetni...

Saját magamnak akarom fizetni a tb-met, pontosan mi a neve ennek a nyomtatványnak amit ki kell tölteni hozzá?

Figyelt kérdés
Linkeljetek is légy szíves.
2010. okt. 21. 08:03
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Én bementem az apeh-ba ott kaptam nyomtatványt,de az ilyen dupla másolós lap volt.Nem tudom,hogy a fajtát le lehet e tölteni.
2010. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
57%
Sajnos én sem találtam letölthető nyomtatványt hozzá a neten. A3-as méretű "lepedőt" kellett kitöltenem az Apeh-nél.
2010. okt. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

ADAT- ÉS VÁLTOZÁSBEJELENTŐ LAP egészségügyi szolgáltatási járulék fizetésére kötelezettek részére ---a neve


Ahhoz szükséges, hogy be tudj jelentkezni az APEH-be!

2010. okt. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 10T1011-es nyomtatványt kell 2 példányban kitölteni és beküldeni. Előbb az ÁNYK-t (általános nyomtatvány kitöltő)kell letölteni, azután a nyomtatványt.

Itt a link:

[link]

2010. okt. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!