Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik oldalon kezdödik a...

Melyik oldalon kezdödik a nyomorultak(Victor Hugo)regényben a világirodalom leghosszabb mondata(823szó)?Vagy melyik fejezetben?

Figyelt kérdés

#Victor Hugo #Rekordosszú mondat a világirodalomban #Nyimorultak
2023. nov. 26. 18:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Jó kérdés engem IS érdekelne
2023. nov. 26. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

#1: téged is, és a kérdezőt is? Ciki lebukni, hogy a saját kérdésed alatt eljátszod a kommentelőt, csak ahhoz fiókot is kell váltani. A kamu komment után viszont felmerül, hogy a kérdés egyáltalán valós-e.


A IV. rész, 1. könyv, III. Lajos Fülöp fejezetben van.

2023. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem oda akartam te agyhalott,te Sherlock 2.0....minek írsz ide,ha fingod sincsa va válaszról.....idióta
2023. nov. 28. 00:07
 4/5 A kérdező kommentje:
a választért azért köszönet jár,de felhúzott,hogy egyböl "ciki"zel.....pedig azt nem tudod,hogy ez volt az elsö kérdésem itt az én kommentem egy másik kérdéshez szerettem volna hozzáfüzni......de te.....na,de mindegy is,de azhogy séróból lökted mit kellett volna tennem,ha azt akartam volna-ezek szerint te úgy szoktad......szánalmas vagy ember
2023. nov. 28. 00:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit kellett volna írni, hogy félrekattintás volt. Felesleges trágárul személyeskedni, nem lesz súlya a mondanivalónak tőle. De szépen bemutatkoztál vele.
2023. nov. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!