Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem unjátok ezt a sok karácson...

Nem unjátok ezt a sok karácsonyos kérdést?! OKTÓBER KÖZEPE VAN!

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 17:42
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hát szerintem bőven elég lenne december elején érezni hogy közeledik a karácsony
2010. okt. 24. 18:27
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is elég lenne december elején. Ennél jobban már csak azt utálom, amikor júNius végén tanszervásár van.
2010. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne legyetek már ilyenek..:D

Szeressük a Karácsonyt!

2010. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha úgy nézed hogy 2 havi fizúd van ajándékokra, kajára, díszekre stb... Vannak akik a vásárolgatást már hónapokkal elöbb el kezdik mert csak így futja mindenre.
2010. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én például úgy szeretem, hogy októberben mécsesek, novemberben még semmi ilyesmi, december elejétől mikulások. az teszi tönkre a hangulatot, hogy már októberben karácsonyozni akarsz, és mire eljön az ideje, már unni fogod. Engem még az is zavar, hogy november végén csak karácsonyi ajándékzacsit árulnak, és egyszerűen nem tudok normálisat találni Andrásnapra.
2010. okt. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
egyetértek
2010. okt. 27. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!