Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lett a facebook-ommal? Valaki?

Mi lett a facebook-ommal? Valaki?

Figyelt kérdés

Amikor bejelentkezünk akkor a saját nevünk és képünk alatt,a bal oldalt van egy lista.

Ott van:ölelés,Give Hearts,Napi női szótár,játékok,pharses stb.

És nekem eltűnt onnan a pharses!Sehol sem találom.

Hogy tudom visszaállítani,visszarakni,hogy legyen pharses?


2010. okt. 18. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj bele az alkalmazásokba, és ott van, hogy ismerődeid alkalmazásai.. ott menj bele a phrasesba, és elvileg ott kéne ilyenkor lennie. ha nem lesz ott, akkor azthiszem van ott van ezeknek az alján, hogy Elrejt, vagy hogy Elrejtettek mutatása. Ott menj rá az utóbbira, és állítsd be hogy ott legyen.

De ez nem biztos. Remélem, sikerült, és tudtam segíteni.

Írd meg légyszi, hogy sikerült-e :)

2010. okt. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Rámentem az elrejtettek mutatására,de nem mutatja a phrasest:S

2010. okt. 18. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajj. hát akkor nem tudom bocsi:(

nekem még nem volt ilyen.

2010. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van má phrases?
2010. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mindenhol megpróbáltam hátha vissza tudom állítani,már azt vártam,hogy valaki használja az ismerőseim közül...aztán végre egyik ismerősöm használta a pharsest és rákattintottam és most van megint:)
2010. okt. 24. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!