Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szereted/szeretted a kötelező...

Szereted/szeretted a kötelező olvasmányok?

Figyelt kérdés

2023. szept. 27. 19:15
 1/7 A kérdező kommentje:
At*
2023. szept. 27. 19:35
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Mivel 3000 kötetes könyvtárunk van, s a felmenőkig nem azért olvasunk, mert kötelező, a Toldit már 6 éves koromban felolvasta esténként a nagymamám. Szintúgy a Kincskereső kisködmönt A Pál utcai fiúkat, Tüskevárt 3-os koromban, az Egri csillagokat és a Kőszîvű ember fiait 4-es koromban olvastam. 6-os voltam, amikor láttam az Egy magyar nábob - Kárpáthy Zoltán filmeket, s attól fogva módszeresen olvastam végig a Jókai és Mikszáth köteteket. Nem tudtam letenni.

Nekem soha nem volt újdonság a kötelező, jóval előbb túl voltam rajta, mert nálunk az olvasás életforma.

2023. szept. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A magyar műveket még szerettem is, a külföldi írók műveit viszont unalmasnak, szarnak tartottam.
2023. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Tüskevárat,mad az Aranyembert szerettem.A Kincskereső kisködmön,Légy jó mindhalálig,Pál utcai fiúk,ezek nem tetszettek a halálos végük miatt.
2023. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyiket se szerettem, meg nem is gyerekeknek való a legtöbb.


Kiolvasok én 1000 oldalasakat is, de az olyan könyv, ami legalább tetszik.

2023. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#2-es!


6 éves koromban semmit nem értettél meg belőle hiába olvasták fel neked a könyveket. Még nem is emlékeztél rá később. A legtöbb kötelező olvasmány nem gyerekeknek való

2023. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6 éves korodban - helyesbítés
2023. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!