Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neten rendeltem egy fűkaszát,a...

Neten rendeltem egy fűkaszát,ami helyett egy ocsóbb gyengébb gépet küldtek.levelemre annyit válaszolt hogy amit rendeltem nincs készleten de kaptam egy hasonlót.utána néztem.amit kaptam olcsóbb és kevesebb tartozékkal rendelkezik.mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Telefont nem veszik fel, és már nem is válaszolnak.

2023. szept. 13. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

14 napon belül indoklás nélkül elállhatsz, és vissza kell adniuk a vételárat kérdés nélkül. Ez a legjobb amit tehetsz, ha nem hajlandóak válaszolni, felesleges leállni egyezkedni az értékkülönbözet visszafizetéséről, cseréről vagy bármiről.

Előtte még egy üzenetet küldhetsz nekik, hogy az esetet jelezted a fogyasztóvédelemnek is, és őket is értesíted az elállásról, nehogy "véletlenül" ráfelejtsenek a pénz visszatérítésére.

2023. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ha cégként rendelte, mert akkor nincs a 14 nap. De ha nem azt kapta amit rendelt akkor vissza küldheti 3 napon belül.
2023. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Honnan rendelted?
2023. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináltak régebben hogy meghirdettek lánfürészt Einhellt 2 loerőset de küldtek helyette CHS 4 lóerőset ami drágább . Az online rendelés Xtools Szerszám x Tutiholmik webtől bajos , nem reagálnak semmire a fogyasztovédelem feketelistára tette . Perre nem viszik cégnevet valtoztatnak stb . Olcsó gepet tescó auchen is tart de simán 2-2,5 annyiért mint a webes . Az eMag megbizható .
2023. szept. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Visszaküldöd.
2023. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
5# Akkor adott a cégnek ajándékot mert nem utalnak semmi kápét .
2023. szept. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
0%
Elálsz a vételtől. 14 napig jogod van hozzá.
2023. szept. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Persze, eláll a vásárlástól aztán se kasza, se pénz
2023. szept. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!