Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha áll a munka...

Mit csináljak ha áll a munka de mégis azt kell teteni hogy dolgozol?

Figyelt kérdés
Most ahol vagyok cégnél nyári leállás van, viszont azt a látszatot szeretnék fent tartani, hogy van munka. Irodába dolgozom beszerzőként. De most semelyik vállalkozásnak nem kell szinte semmi, viszont mindenkinek valahogy azt kellene mutatni a főnök felé, hogy igenis dolgoznak. Szerintem a főnök amúgy tudja, hogy nincs munka, így tök felesleges tetetni, viszont a kollégák azt kérik, hogy csináljunk úgy mintha dolgoznánk. Mit tudok tenni ilyen esetben? Van bárkinek hasonló tapasztalata?

2023. szept. 6. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj valami látványos kimutatást arról, az éves beszerzésekről, hasonlítsd össze az egyes negyedéveket, vagy a korábbi éveket, de csináld az egészet nagyon lassan, így ha valaki megkérdezi mit csinálsz, tudsz rá mondani valamit, de közben mégsem kell törni magad
2023. szept. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tégy úgy, mintha rendet raknál magad körül. És ehhez előbb csinálj rendetlenséget!
2023. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, én takarítottam, és listákat/kimutatásokat készítettem szinte mindenről :)
2023. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2023. szept. 7. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szórakoztasd magad a gépen. Én pl az irományomat folytatom, hobbiból írok.
2023. szept. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
A Kádár-korszakban rendszeres volt az ilyen.
2023. szept. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!